AROMA CRYSTALS PRAGA CAPUT ALCHEMIA mini

350 Kč
Skladem

Limitovaná série aromatických krystalů PRAGA CAPUT ALCHEMIA vznikla jako součást originální dárkové sady pro Prague City Tourism. Je složená z 12 ingrediencí, známých z historických receptur. Vůně je sytá, s výraznými balzamickými tóny. Objem 5 ml

Kategorie: AROMA CRYSTALS

Aromatické krystaly PRAGA CAPUT ALCHEMIA obsahují vzácné ingredience, které korunují pomeranč a bergamot, v srdci naleznete geranium, lípu, jasmín a růži, základ tvoří labdanum, ambrovník styrax, neroli a santal. Kompozice je inspirovaná jak dobovými recepturami renesance a baroka, tak nejnovějšími poznatky aromapsychologie*.

Vonné krystaly slouží k inhalaci pro okamžitou harmonizaci psychiky, uvolnění stresu, relaxaci. Inhalují se zpravidla dvakrát denně, po dobu min. 2 minut. Pokud cítíte potřebu častější inhalace, užívejte bez obav tak často, jak vám vyhovuje. Všechny složky tvoří čistě přírodní esenciální oleje, inhalace je nenávyková a bioaktivní - stimuluje limbický systém, zodpovědný za naše emoce a prožívání. 

Doporučení:  Zkuste si vytvořit pravidelný osobní rituál, ráno - pro vstup do nového dne, večer - pro uvolnění před spánkem. Udělejte si chvíli jen pro sebe. Stačí jen několik minut jemně inhalovat, nejlépe se zavřenýma očima v tichu, nebo při poslechu relaxační hudby. Rozdíl ve změně nálady poznáte velmi brzy! Zkusit změnit devastující rituály rychlé kávy, či cigarety za něco lepšího a prospěšnějšího je dobrá cesta.

I tato receptura je vhodná k rehabilitaci čichu. Přivoňujte si bezprostředně po ztrátě čichu, i ve chvílích, kdy zrovna nic necítíte. Trénujte, čich se vrátí rychleji. 

 

* aromapsychologie je nový obor aromaterapie, která se zabývá pozitivním vlivem inhalace esenciálních olejů na psychiku. K dispozici jsou desítky odborných studií potvrzujících, že vůně pomáhají při posttraumatických poruchách, při úzkosti, stresu, posílení paměti a schopnosti zapamatování, stejně jako podporují usínání a kvalitní spánek. Pozitivní výsledky přináší inhalace také při ztrátě či oslabení čichu.