INSPIRATIO | SVĚŽÍ ROUŠKA

INSPIRATIO | SVĚŽÍ ROUŠKA je kapesní osvěžovač s dezinfekčními účinky pro textilní ochranné roušky a respirátory (dezinfekční účinky jsou zajištěné lihem a esenciálními oleji s antivirotickými účinky). Obsahuje vysoce ředěné esenciální oleje levandule, eukalyptu citronovonného, máty peprné a jedle. Výrazně přispívá ke komfortu jejich nošení. Lépe se vám bude dýchat a budete se cítit dobře. Přirozeně eliminuje patogeny a působí příznivě na psychiku. Stačí několik kapek a výsledek okamžitě pocítíte. V případě delšího nošení postup opakujte. 

Osvěžovač INSPIRATIO | SVĚŽÍ ROUŠKA je vytvořen tradičními postupy (výhradně na přírodní bázi). Jako všechny pomanderové kompozice obsahuje esenciální oleje z aromatických bylin, používaných v přírodním léčitelství jako antivirové. EO jsou míchány ve vhodných poměrech v lihu tak, abychom je mohli dlouhodobě kontaktně vdechovat.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení