osobní AROMAKÓD velký

Neohodnoceno
3 500 Kč
Skladem

Velký AROMAKÓD je hlubší a barvitější zážitek. Postupem aromatické arteterapie putujeme do nevědomých oblastí duše. Vybíráme z palety 60 tónů jednodruhových vůní - ELEMENTŮ. Také v tomto případě však jde o zážitek i o praktickou zkušenost skládání vonných tónů. Připravte si minimálně dvě hodiny času. 

Kategorie: DALŠÍ PRODUKTY

AROMAKÓD, který si sami vytvoříte, je hluboce intimní zkušenost. Libá vůně vytváří silnou emocionální odezvu, tzv. hedonický jev - pocit slasti. Tvoříte si tedy ryze osobní elixír pro duši. Nečekejte parfém, jde tady o mnohem víc. Každý jsme originál, nezaměnitelný a unikátní. Tomu nás učí vůně. Každému voní něco jiného a to je naprosto v pořádku. Nelze objektivně posoudit, která je krásnější. Co je pro jednoho vůně ráje, může být pro druhého nepřijatelné. Učí nás toleranci a pochopení naší jedinečnosti.

Přesto, že jde v první řadě o zážitek krásy, jde také o zdraví. Budete nejenom komponovat vonné akordy, ale dozvíte se mnoho zajímavého - o fungování olfaktorického systému a o jeho přímém spojení s limbickým centrem, zodpovědným za emoce a prožívání. Při velkém AROMAKÓDU vás čekají minimálně dvě až tři  hodiny nevšedního zážitku. Velký AROMAKÓD pracuje s paletou více jak 60 jednodruhových tónů. V procesu se můžete sami rozhodnout, zda budete jen experimentovat, nebo se ponoříte hlouběji do duše, do světa archetypů a osobního mýtu.

Výsledkem je 30 ml kompozice AROMAKÓD (případně 3 x 10 ml - výsledek je závislý na individuálním průběhu procesu). Kompozice jsou určené do POMANDERU a pro další osobní použití. Pracujeme s výhradně přírodními produkty italské firmy Talia, které tradičními postupy potencujeme a necháváme zrát několik týdnů až měsíců. Mějte prosím na paměti, že zážitek (ani POMANDER) se nehodí pro osoby s alergiemi. Do kolonky doprava zadejte osobní vyzvednutí. Termín a místo je třeba dohodnout individuálně. Nejčastěji mícháme v Praze, v KAFÉRNĚ v Nerudově ulici č. 32. Kontakty pro objednání: AROMAKÓD je prozatím možné složit po osobní domluvě v Praze (tel. ‭+420 602 299 471‬), v Lounech (tel. ‭+420 776 663 394) a Českých Budějovicích (tel.‭+420 607 864 980‬).