osobní AROMAKÓD základní

2 hodnocení
1 500 Kč
Skladem

Objevujte vůně v novém světle! AROMAKÓD je zážitek. Jde o praktickou zkušenost skládání osobní vůně. AROMAKÓD si komponujete sami, originálním postupem z palety 21 tónů jednodruhových vůní - ELEMENTŮ. Zážitek AROMAKÓD můžete také darovat originálním poukazem, který najdete zde

Kategorie: POMANDER

AROMAKÓD, který si sami vytvoříte, je hluboce intimní zkušenost. Libá vůně vytváří silnou emocionální odezvu, tzv. hedonický jev - pocit slasti. Tvoříte si tedy ryze osobní elixír pro duši. Nečekejte parfém, jde tady o mnohem víc. Každý jsme originál, nezaměnitelný a unikátní. Tomu nás učí vůně. Každému voní něco jiného a to je naprosto v pořádku. Nelze objektivně posoudit, která je krásnější. Co je pro jednoho vůně ráje, může být pro druhého nepřijatelné. Učí nás toleranci a pochopení naší jedinečnosti.

Přesto, že jde v první řadě o zážitek krásy, jde také o zdraví. Budete nejenom komponovat vonné akordy, ale dozvíte se mnoho zajímavého. Například o fungování olfaktorického systému a o jeho přímém spojení s limbickým centrem, zodpovědným za emoce a prožívání. Moderní odvětví medicíny objevují těsný vztah emocí a imunitního systému. 

Pokud chcete zažít cestu za vůní vlastní duše, složit si kompozici, která bude jenom pro vás, čeká vás hodina nevšedního zážitku. Pracujeme s výhradně přírodními produkty italské firmy Talia, které tradičními postupy necháváme zrát několik týdnů až měsíců. Objevíte, jak voní růže šáronská, neboli labdanum, poznáte kadidlo, santal, peruánský balzám i borovici. Ty všechny patří k základním kamenům kompozice. Pak následují tóny srdce - růže bílá, jasmín, neroli, ylang-ylang, geránium, šalvěj muškátová i růžové dřevo. Korunou je pestrá paleta citrusů - grapefruit, mandarinka zelená, bergamot a na závěr perla všech bylin - meduňka. 

Výsledkem je 10 ml kompozice AROMAKÓD, určené do POMANDERU a pro další osobní použití. Mějte prosím na paměti, že zážitek (ani POMANDER) se nehodí pro osoby s alergiemi. Do kolonky doprava zadejte osobní vyzvednutí.

Termín a místo se sjednává individuálně. Nejčastěji mícháme v Praze, v KAFÉRNĚ v Nerudově ulici č. 32. Kontakty pro objednání: AROMAKÓD je prozatím možné složit po osobní domluvě v Praze (tel. ‭+420 602 299 471‬), v Lounech (tel. ‭+420 776 663 394) a Českých Budějovicích (tel.‭+420 607 864 980‬).