AROMA CRYSTALS BAROKO mini

200 Kč
Skladem

Mini varianta limitované kompozice BAROKO, vzniklé pro příležitost Noc muzeí v Clam-Gallasovském paláci v Praze 2023. Je složená z 15 ingrediencích, vyskytujících se v barokních recepturách. Poměry a intenzita jsou však dílem zcela současným. Vůně je sytá, barokně rafinovaná s výraznými citrusovými tóny. 

Kategorie: AROMA CRYSTALS

Aromatické krystaly BAROKO obsahují vzácné ingredience, kterým vévodí citrusy, růže a Neroli. Růže a  Neroli je stěží byste hledali silnější aromatické antidepresivum. Často slýcháme otázky: „A k čemu to je?“ nebo „Co se s tím dělá?“. Jednoduše si k nim "jenom" přivoňuje. Zkuste to, udělejte si malou pauzu, stačí jen několik minut a hned je lépe! Pokud vůně po delší době vyprchá, lze ji obnovit – hledejte v dalších produktech. I tato receptura je vhodná ke znovuobnovení čichu po prodělané nemoci. Přivoňujte si bezprostředně po ztrátě čichu, ve chvílích, kdy zrovna nic necítíte. Trénujte, čich se vrátí rychleji. 

Mějte je po ruce vždy, když jste v napětí, nebo když potřebujete uvolnit emocionální stres. Patří na pracovní stůl, především ale na noční stolek, či k oblíbené pohovce…

Aromatická sůl BAROKO mini je balena ve skleněných válkách 6 ml. Praktické malé balení je mimo jiné určeno pro dámské kabelky, pánské klopové kapsičky saka či košile.