AROMA CRYSTALS BAROKO

590 Kč
Skladem

Limitovaná kompozice BAROKO vznikla pro příležitost Noc muzeí v Clam-Gallasovském paláci v Praze 2023. Je složená z 15 ingrediencích, vyskytujících se v barokních recepturách. Poměry a intenzita jsou však dílem zcela současným. Vůně je sytá, barokně rafinovaná s výraznými citrusovými tóny. 

Kategorie: AROMA CRYSTALS

Aromatické krystaly BAROKO obsahují vzácné ingredience, kterým vévodí citrusy, růže a Neroli. Růže a  Neroli! Jen stěží byste hledali silnější aromatické antidepresivum. Často slýcháme otázky: „A k čemu to je?“ nebo „Co se s tím dělá?“. Jednoduše si k nim "jenom" přivoňuje. Zkuste to, udělejte si malou pauzu, stačí jen několik minut a hned je lépe! Změnit devastující rituály rychlé kávy, či cigarety za něco lepšího a prospěšnějšího je dobrá cesta. Pokud vůně po delší době vyprchá, lze ji obnovit – hledejte v dalších produktech. I tato receptura je vhodná ke znovuobnovení čichu po prodělané nemoci. Přivoňujte si bezprostředně po ztrátě čichu, ve chvílích, kdy zrovna nic necítíte. Trénujte, čich se vrátí rychleji. 

Mějte je po ruce vždy, když jste v napětí, nebo když potřebujete uvolnit emocionální stres. Patří na pracovní stůl, především ale na noční stolek, či k oblíbené pohovce…