osobní AROMA KÓD párový / skupinový

1 800 Kč
Skladem

Nevšední, hluboký zážitek pro páry, případně větší rodinnou i pracovní skupinu.Objevujte vůně v novém světle! AROMA KÓD je zážitek. Jde o praktickou zkušenost skládání osobní vůně, v tomto případě navíc v kolektivním poli. AROMA KÓD si komponujete ve skupině 2-4 osob, originálním postupem z palety 21 tónů jednodruhových vůní - ELEMENTŮ. Rezervace ZDE

Kategorie: AROMA KÓD

AROMA KÓD, který si ve skupině vytvoříte, je překvapující zkušenost. Libá vůně vytváří silnou emocionální odezvu, tzv. hedonický jev - pocit slasti. Tvoříte si tedy ryze osobní elixír pro duši, přesto, že jste ve skupině. Proces je jednak vysoce individuální, navíc však zahrnuje zkušenost kolektivní. Ideální pro páry, rodiny, přátele, pracovní skupiny. 

Nečekejte parfém, jde tady o mnohem víc. Každý jsme originál, nezaměnitelný a unikátní. Jak s těmito kvalitami pracovat ve skupině, je další rozměr zkušenosti.  Každému voní něco jiného a to je naprosto v pořádku. Nelze objektivně posoudit, která je krásnější. Co je pro jednoho vůně ráje, může být pro druhého nepřijatelné. Učí nás toleranci a pochopení naší jedinečnosti.

Pokud chcete zažít cestu za vůní vlastní duše, složit si kompozici, která bude jenom pro vás, objednejte si individuální proces. Pracujeme s výhradně přírodními produkty italské firmy Talia, které tradičními postupy necháváme zrát několik týdnů až měsíců. 

Výsledkem je 2x 6 ml kompozice AROMA KÓD, určené do POMANDERU a pro další osobní použití. Mějte prosím na paměti, že zážitek (ani POMANDER) se nehodí pro osoby s alergiemi. 

Cena je za jednu osobu. Termín a místo se sjednává individuálně. Kolektivní i individuální setkání se konají  v Praze, v Lounech  a v Karlových Varech. Pro bližší domluvu a objednání již vytvořených skupin volejte na tel. ‭+420 776 663 394. Případně využijte rezervační systém ZDE