osobní AROMA KÓD individuální

3 500 Kč
Skladem

Individuální AROMA KÓD je hlubší a barvitější zážitek. Postupem aromatické arteterapie putujeme do nevědomých oblastí duše. Vybíráme z palety 50 tónů jednodruhových vůní - ELEMENTŮ. Také v tomto případě však jde o zážitek i o praktickou zkušenost skládání vonných tónů. Připravte si minimálně dvě hodiny času. Rezervace ZDE. 

Kategorie: AROMA KÓD

Skladba AROMA KÓDU, který si sami během procesu vytvoříte, je hluboce intimní zkušenost. Libá vůně vytváří silnou emocionální odezvu, tzv. hedonický jev - pocit slasti. Tvoříte si tedy ryze osobní elixír pro duši. Nečekejte parfém, jde tady o mnohem víc. Každý jsme originální bytost, nezaměnitelná a unikátní. Tomu nás učí vůně. Každému voní něco jiného a to je naprosto v pořádku. Nelze objektivně posoudit, která je krásnější. Co je pro jednoho vůně ráje, může být pro druhého nepřijatelné. Učí nás toleranci a pochopení naší jedinečnosti.

Přesto, že jde v první řadě o zážitek krásy, jde také o zdraví. Budete nejenom komponovat vonné akordy, ale dozvíte se mnoho zajímavého - o fungování olfaktorického systému a o jeho přímém spojení s limbickým centrem, zodpovědným za emoce a prožívání. Při procesu skladby individuálního AROMA KÓDU vás čekají minimálně dvě hodiny nevšedního zážitku. Individuální AROMA KÓD pracuje s paletou 50 jednodruhových tónů. V procesu se můžete sami rozhodnout, zda budete jen experimentovat s paletou vonných látek, nebo se ponoříte hlouběji do duše, do světa archetypů a osobního mýtu.

Výsledkem je 3 x 6 ml kompozice AROMA KÓD. Kompozice můžete použít do vonného šperku POMANDERU i pro další osobní použití. Pracujeme s výhradně přírodními produkty italské firmy Talia, které tradičními postupy potencujeme a necháváme zrát několik týdnů až měsíců. Mějte prosím na paměti, že zážitek (ani POMANDER) se nehodí pro osoby s alergiemi. 

Termín a místo se sjednává individuálně. Osobní setkání se konají  v Praze. Pro bližší domluvu a objednání volejte na tel. ‭+420 776 663 394. Využijte rezervační systém ZDE.