osobní AROMA KÓD individuální

3 500 Kč
Skladem

Individuální AROMA KÓD je hlubší a barvitější zážitek. Postupem aromatické arteterapie putujeme do nevědomých oblastí duše. Vybíráme z palety 50 tónů jednodruhových vůní - ELEMENTŮ. Také v tomto případě však jde o zážitek i o praktickou zkušenost skládání vonných tónů. Připravte si minimálně dvě hodiny času. Rezervace ZDE. 

Kategorie: AROMA KÓD

Skladba AROMA KÓDU, který si sami během procesu vytvoříte, je hluboce intimní zkušenost. Libá vůně vytváří silnou emocionální odezvu, tzv. hedonický jev - pocit slasti. Tvoříte si tedy ryze osobní elixír pro duši. Nečekejte parfém, jde tady o mnohem víc. Každý jsme originální bytost, nezaměnitelná a unikátní. Tomu nás učí vůně. Každému voní něco jiného a to je naprosto v pořádku. Nelze objektivně posoudit, která je krásnější. Co je pro jednoho vůně ráje, může být pro druhého nepřijatelné. Učí nás toleranci a pochopení naší jedinečnosti.

Přesto, že jde v první řadě o zážitek krásy, jde také o zdraví. Budete nejenom komponovat vonné akordy, ale dozvíte se mnoho zajímavého - o fungování olfaktorického systému a o jeho přímém spojení s limbickým centrem, zodpovědným za emoce a prožívání. Při procesu skladby individuálního AROMA KÓDU vás čekají minimálně dvě hodiny nevšedního zážitku. Individuální AROMA KÓD pracuje s paletou 50 jednodruhových tónů. V procesu se můžete sami rozhodnout, zda budete jen experimentovat s paletou vonných látek, nebo se ponoříte hlouběji do duše, do světa archetypů a osobního mýtu.

Výsledkem je 3 x 6 ml kompozice AROMA KÓD. Kompozice můžete použít do vonného šperku POMANDERU i pro další osobní použití. Pracujeme s výhradně přírodními produkty italské firmy Talia, které tradičními postupy potencujeme a necháváme zrát několik týdnů až měsíců. Mějte prosím na paměti, že zážitek (ani POMANDER) se nehodí pro osoby s alergiemi. 

Termín a místo se sjednává individuálně. Osobní setkání se konají  v Praze. Pro bližší domluvu a objednání volejte na tel. ‭+420 776 663 394. Využijte rezervační systém ZDE. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení