Výzva pro výtvarníky

Pomander tým zve do spolupráce výtvarníky, šperkaře, skláře, keramiky. Pokoušíme se nalézt moderní podobu historického vonného šperku. Spojení estetické a terapeutické funkce je příležitost, která apeluje na fantazii, stejně jako v minulosti. Inspirace je dost. Nejrůznější podoby pomanderů nesoucích vonný obsah lze nalézt na dobových obrazech i v muzejních sbírkách po celém světě.

Po pětiletém úsilí se naše aroma arteterapeutická práce manifestovala právě do této finální podoby - vonného šperku. Složily jsme 12 kompozic a připravily 24 elementárních vůní v základní nabídce a 69 v rozšířené. Vyrábíme originální náplně podle renesančních receptur. Vznikl e-shop www.pomander.cz. Našly jsme na trhu šperky z bižuterních kovů, které mohou dočasně vyhovovat. Naším cílem je však spolupracovat se šperkařskými tvůrci i ateliéry, abychom mohly nabídnout pomader z kovů ušlechtilých, nebo z dalších materiálů jako jsou porcelán a sklo. Otevírá se jedinečná možnost vytvořit autorské kolekce šperků, které mohou být důstojnými schránkami pro vzácné kompozice a akordy léčivých klenotů přírody.

Spolupráce je jednoduchá a možná v mnoha variantách - od výtvarného návrhu, po samotnou realizaci a výrobu. Může jít také pouze o rozšíření vašeho sortimentu. Jde samozřejmě také o společnou prosperitu. Přesné formy spolupráce i odměny se budou odvíjet od varianty vašeho autorského vstupu. S každým se nejraději domluvíme osobně. Výzva je trvalá a otevřená. Za Pomander tým Kateřina a Iva kontakt | pomander@pomander.cz, 776 663 394, 607 864 980 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení