kolekce POMANDER Antik

790 Kč
Skladem

Vonná kolekce dvou vůní a patinovaného POMANDERU Antik působí atraktivně a nevšedně. Ve speciální sadě najdete, kromě originálního šperku dva různé druhy 100% přírodních vonných kompozic - RADOST a SÍLA. 

 

Kategorie: POMANDER

Původní POMANDER vypadal skoro stejně. Jako by právě vypadl z renesančního obrazu. Není sice, zlatý, je vyroben ze slitin kovů (základem je měď), ale působí vznešeně. Obyčejně se prodává prázdný, ve speciální vánoční kolekci jej však získáte se dvěma vůněmi. 

RADOST ZE ŽIVOTA | opojná kompozice s jasmínem, která rozjasňuje duši, navozuje pocit slasti, uvolňuje strach a vrací radost ze života

SVĚŽÍ SÍLA | vůně lehká jak vánek usnadňuje dýchání, zvyšuje pozornost a soustředění, redukuje viry, odstraňuje únavu a stres

Ve skleněných lahvičkách se skrývá koncentrovaná síla čisté přírody. Kompozice obsahují 100% aromatické silice (esenciální oleje) vysoce potencované. Než se dostaly k Vám, několik měsíců vyzrávaly.  Celý proces vzniku je vysoce šetrný k přírodě a je inspirován tradičními postupy starých lékárníků a pozdějších voňavkářů. Vůni naneste na přiložené barevné vlněné kuličky a vložte do šperku. Několik kapek denně stačí na oživení vůně. K rozvinutí účinku stačí 1-2 minuty intenzivního přivonění. 

 

Podrobné složení: 

RADOST ZE ŽIVOTA

OBSAH: peruánský balzám, jasmín, davana, sladký pomeranč, alc. denat. INCI: Myroxilon pereirae, Jasminum officinalis (absolue), Artemisia pallens, Citrus aurantium dulcis, alc. denat. Objem 4 ml, určeno k navonění šperku ( variantně ochranné roušky)

SVĚŽÍ SÍLA

OBSAH: eukalyptus citronovonný, máta peprná, borovice limba, levandule, alcohol denat. INCI: Corymbia citriodora, Mentha piperita, Pinus cembra, Lavandula angustifolia, alc. denat. Objem 4 ml, určeno k navonění šperku ( variantně ochranné roušky)

Neužívat vnitřně. Vysoce hořlavé. Chraňte před dětmi.